Поняття «концепт», його структура та мовна репрезентація

Національний університет «Острозька академія»

UK: В статті розглядаються різні підходи до розуміння поняття «концепт» та його структури. Особлива увага приділяється проблемі співвідношення концептів та одиниць мови з огляду на те, що концепт – це ментальна одиниця. EN: The article presents different approaches to understanding the notion «concept» and its structure. A special emphasis is placed on the correlation of concepts and language units due to the fact that a concept is a mental unit. RU: В статье рассматриваются разные подходы к пониманию понятия «концепт» и его структуры. Особое внимание уделяется проблеме соотношения концептов и единиц языка с учетом того, что концепт – это ментальная единица.

Підгорна А. Б. Поняття «концепт», його структура та мовна репрезентація / А. Б. Підгорна // Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: зб. наук. праць. – Сер.: «Філологічна». – Острог: Вид-во Національного університету «Острозька академія», 2014. – Вип. 42. – С. 133-135.

concept, conceptualization, language representation, world perception, концепт, концептуалізація, мовна репрезентація, світосприйняття, концепт, концептуализация, языковая репрезентация, мировосприятие