Методичні вказівки до виконання курсово-го проекту з дисципліни“Вантажопідйом-на, транспортуюча та транспортна техніка”

UK: Наведені методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни“Вантажо- підйомна, транспортуюча та транспортна техніка”для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма“Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і облад- нання” усіх форм навчання“Розрахунок стаціонарного консольного обертового електричного крана“ EN: Methodical instructions for implementation of the course project on the discipline “Lifting, transport and transporting equip- ment”for students of the specialty 133 "Sectoral engineering" with the educational program "Lifting-transport, road, building, reclamation machines and equipment" of all forms of training. "Calculation of stationary console rotary electric crane" RU: Приведены методические указания указания по выполнению курсового проекта по дисциплине“Грузоподъемная, транспортная и транспортирующая техни- ка” для студентов специальности 133 Отраслевое машиностроение образова- тельная программа «Подъемно-транспорт- ные, дорожные, строительные, мелиора- тивные машины и оборудование» для всех форм обучения «"Расчет стационарного консольно поворотного электрического крана"

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Вантажопідйомна, транспортуюча та транспортна техніка” для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» “Розрахунок стаціонарного консольного обертового електричного крана” / уклад.: О. М. Руднєв. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 94 с.

кран, гак, консольно обертовий електричний кран, вантажопідіймальність, режим роботи, вильот, барабан, гальма, канат, колесо, crane, hook, stationary console rotary electric crane, load capacity, operation mode, reach, drum, brake, cable, wheel, кран, крюк, стационарный консольно поворотный електрический кран, грузоподъемность, режим работы, вылет, барабан, тормоза, канат, колесо