UK: Інформація для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії плавки та виробництва кольорових виливків" EN: Information for laboratory work on discipline "Basiks theory of melting and foundry kolor kasting” RU: Информация для выполнения лабораторных работ с предмета «Основы теории плавки и производства цветных отливок»

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії плавки та виробництва кольорових виливків" для студентів спеціальності 136 "Металургія" всіх форм навчання / Укл: Є.М. Парахнєвич, В.М. Сажнєв, С.В. Тирса. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 36 с.

сплав, виливок, шихта, alloy, kastihg, сплав, отливка, шихта