Навчальний посібник з дисципліни "Вступ до спеціальності".

UK: Навчальний посібник знайомить студентів з інженерно-технічною діяльністю людини з найдавніших часів до наших днів. Також він сприяє формуванню у студентів технічних спеціальностей загальної картини розвитку інженерної справи як цілісного процесу, що закономірно відбувається і протікає в органічному взаємозв’язку і взаємодії з історією суспільства. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual introduces students to human engineering and technology from ancient times to the present day. It also contributes to the formation of an overall picture of engineering development as a holistic process, which naturally occurs and proceeds in an organic relationship and interaction with the history of society. This training manual is intended for students studying in the field of engineering. RU: Учебное пособие знакомит студентов с инженерно-технической деятельностью человека с древнейших времен до наших дней. Также оно способствует формированию у студентов технических специальностей общей картины развития инженерного дела как цельного процесса, который закономерно происходит и протекает в органической взаимосвязи и взаимодействии с историей общества. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Вступ до спеціальності : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 312 с.

Інженерна діяльність, Розвиток, Наука, Engineering activities, Development, Science, Инженерная деятельность, Развитие, Наука