Методичні вказівки до лабораторних робіт у віртуальній лабораторії з дисципліни «Основи електротехніки та електромеханіки» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» (Частина 2)

UK: Наведено методичні вказівки до виконання лабораторних робіт у віртуальному середовище EWB EN: Methodical instructions for performing laboratory works in the EWB virtual environment are given

Методичні вказівки до лабораторних робіт у віртуальній лабораторії з дисципліни «Основи електротехніки та електромеханіки» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» денної та заочної форм навчання (Частина 2). /Укл.: С.М. Тиховод, В.В. Козлов, О.В. Набокова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 66 с.

Віртуальна лабораторія EWB, Електротехніка, Електричне коло, Постійний струм, Virtual laboratory EWB, Electrical engineering, Electrical circuit, Direct current