UK: Наведені навчально-методичні рекомендації з англійської мови з теми "Почуття та емоції" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальності "Психологія". EN: Practice-methodical recommendations on the English Language "Feelings and Emotions" for independent work of students of all types of education by specialty "Psychology" are represented . RU: Приведены учебно-методические рекомендации по английскому языку по теме "Чувства и эмоции" для самостоятельной работы студентов всех форм обучения по специальности "Психология".

Навчально-методичні рекомендації з англійської мови "Feelings and Emotions" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальності 6.030102 "Психологія"/ Укл.: Шейко О.С. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 18 с.

психологія, почуття, емоція, позитивний, негативний, іменник, прикметник, речення, psychology, feeling, emotion, positive, negative, noun, adjective, sentence, психология, чувство, эмоция, позитивный, негативный, существительное, прилагательное, предложение