Методичні вказівки до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Теплообмінні апарати»

UK: Наведено методичні вказівки до самостійної роботи та виконання контрольної роботи з дисципліни «Нагнітачі та теплові двигуни» EN: Presented methodical instructions for independent work and performance of control work in the discipline "Superchargers and heat engines"

Методичні вказівки до самостійної роботи та виконання контрольної роботи з дисципліни «Нагнітачі та теплові двигуни» «Тепловий розрахунок турбінного ступеня» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Промислова і комунальна теплоенергетика») усіх форм навчання. / Укл.: Голубцов В.М.; Чижов С.Є ; Кузьменко А.А.. Запоріжжя : НУЗП, 2023. - 50 с.

Розрахунок турбінного ступеня, Число Маха, Соплова лопатка, Calculation of the turbine stage, Mach number, Nozzle blade