Науковий стиль української мови: Навчальний посібник з алґоритмічними приписами

Центр учбової літератури

UK: В основу навчального посібника покладено науково обґрунтовану та методично апробовану ідею навчання української наукової мови в контексті прогресивної концепції діяльнісного підходу та в умовах Болонського процесу. Для студентів закладів вищої освіти, а також для магістрантів, аспірантів, викладачів і всіх, хто цікавиться механізмами функціонування сучасної наукової мови та прагне сформувати й вдосконалити індивідуальну програму пізнавальної діяльності через самостійну роботу з різними джерелами наукової інформації. EN: The textbook is based on a scientifically sound and methodologically tested idea of teaching the Ukrainian scientific language in the context of a progressive concept of activity approach and in the context of the Bologna process. For students of higher educational institutions, as well as for undergraduates, graduate students, teachers and anyone interested in the functioning of modern scientific language and seeking to form and improve an individual program of cognitive activity through independent work with various sources of scientific information. RU: В основу учебного пособия положена научно обоснованная и методически апробированная идея обучения украинскому научному языку в контексте прогрессивной концепции деятельностного подхода и в условиях Болонского процесса. Для студентов высших учебных заведений, а также для магистрантов, аспирантов, преподавателей и всех, кто интересуется функционированием современного научного языка и стремится сформировать и усовершенствовать индивидуальную программу познавательной деятельности через самостоятельную работу с различными источниками научной информации.

Онуфрієнко Г. С. Науковий стиль української мови: Навчальний посібник з алґоритмічними приписами. — 2-ге вид. перероб. та доп. — К.: Центр учбової літератури, 2009. — 392 с.

українська мова, науковий стиль, алгоритмічний припис, анотування, реферування, наукова дискусія, рецензування, наукова стаття, Ukrainian language, science style, algorithmic prescription, annotation, referencing, scientific discussion, peer review, research article, укаинский язык, научный стиль, алгоритмическое предписание, аннотирование, реферирование, научная дискуссия, рецензирование, научная статья