НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Організація ресторанного господарства» EN: Methodical instructions for writing term papers on the subject «Organization of restaurant business» RU: Методические указания к написанию курсовых работ по дисциплине «Организация ресторанного хозяйства»

Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Організація ресторанного господарства» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної та заочної форм навчання / Т.С. Кукліна. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2020 – 35 с.

технологія, ресторанний бізнес, види підприємств, планування, організація, контроль, technology, restaurant business, types of enterprises, planning, organization, control, технология, ресторанный бизнес, виды предприятий, планирование, организация, контроль