Психосемантичний аналіз ставлення до служіння у майбутніх психологів

UK: У статті наводяться основні результати психосемантичного аналізу емоційних та смислових характеристик ставлення до служіння у майбутніх психологів. EN: There have been observed the main results of psychosemantic analysis of emotional and semantic characteristics of the attitude to the serving of future psychologists. RU: В статье рассматриваются основные результаты психосемантического анализа эмоциональных и смысловых характеристик отношения к служению у будущих психологов.

Бородулькіна Т.О. Психосемантичний аналіз ставлення до служіння у майбутніх психологів / Т. О. Бородулькіна // Психолінгвістика: зб.наук.праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав-Хмельницький: ФОП Лукашевич О.М., 2013. – Вип.12. – С.29-42.

ставлення до служіння, психосемантичний аналіз, асоціативний експеримент, семантичний простір, the attitude to serving, psychosemantic analysis, association experiment, a semantic space, отношение к служению, психосемантический анализ, ассоциативный эксперимент, семантическое пространство