Магістерська робота на тему« Психологічні аспекти формування навичок міжособистісного спілкування дітей старшого дошкільного віку засобами Еvent-діяльності»

UK: В магістерській роботі передбачається виявлення рівня та особливостей формування навичок міжособистісного спілкування дітей старшого дошкільного віку, розробка та апробування програми ігрового тренінгу - циклу дитячих розважально-розвиваючих Event-заходів, спрямованих на формування навичок міжособистісного спілкування дошкільнят. EN: The master's thesis involves the identification of the level and features of the formation of interpersonal communication skills of older preschool children, the development and testing of a game training program - a cycle of children's entertainment and development events aimed at the formation of interpersonal communication skills of preschoolers.

Стеценко В.С. Психологічні аспекти формування навичок міжособистісного спілкування дітей старшого дошкільного віку засобами Еvent-діяльності / В.С. Стеценко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 86 с.

Preschool age, Interpersonal relationships of preschool age, Age psychology, Communication, Дошкільний вік, Міжособистісні стосунки дошкільного віку, Event-технології, Вікова психологія