Застосування засобів оздоровчого бігу в процесі дистанційних занять фізичною культурою учнів 15-16 років.

UK: Вивчені особливості занять фізичною культурою учнів 15-16 років. Розкрити механізми впливу оздоровчого бігу на фізичний стан юнаків та дівчат 15-16 років. Визначено педагогічні методи, методи оцінки функціонального стану та фізичної підготовленості, методи математичної статистики. EN: Peculiarities of physical culture classes of 15-16-year-old students have been studied. To reveal the mechanisms of influence of recreational running on the physical condition of boys and girls aged 15-16. Pedagogical methods, methods of assessing functional state and physical fitness, methods of mathematical statistics are defined.

Арістова В.І. Застосування засобів оздоровчого бігу в процесі дистанційних занять фізичною культурою учнів 15-16 років: магістерська робота / В.І. Арістова – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 78 с.

Оздоровчий біг, Фізична культура, Фізичний стан, Health run, Physical Education, Young men