UK: Комплекс містить методичні вказівки для виконання практичних робіт, самостійної роботи студентів, підготовки до контролю знань, та завдання для студентів заочної форми навчання EN: The complex contains guidelines for practical work, independent work of students, preparation for knowledge control, and tasks for part-time students RU: Комплекс содержит методические указания для выполнения практических работ, самостоятельной работы студентов, подготовки к контролю знаний, и задания для студентов заочной формы обучения

Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни «Дослідження операцій в транспортних системах» для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 275 «Транспортні технології» спеціалізацій 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» (частина IV) / Укл.: Кузькін О.Ф. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2018 – 60 с.