UK: Дані методичні вказівки призначені для використання при вивченні дисципліни «Теорія прийняття рішень», а також можуть бути використані при виконанні бакалаврських та магістерських проєктів. EN: These methodical instructions are intended for use in the study of the discipline "Decision-making Theory", and can also be used in bachelor's and master's projects. RU: Данные методические указания предназначены для использования при изучении дисциплины «Теория принятия решений», а также могут быть использованы при выполнении бакалаврских и магистерских проектов.

Методичні вказівки до курсового проєкту з дисципліни «Теорія прийняття рішень» для студентів напрямів підготовки 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки» (всіх форм навчання) / Укл. В.І Дубровін, Л.Ю. Дейнега. – Запоріжжя: НУЗП, 2020. – 24 с.

data mining, вейвлет-перетворення, прийняття інвестиційних рішень, колективне експертне оцінювання, управління інноваційними проєктами, wavelet remake, making investment decisions, collectively expert evaluation, management of innovation projects, вейвлет-преобразования, принятие инвестиционных решений, коллективное экспертное оценивание, управление инновационными проектами