Основи телебачення

UK: Наведені методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Основи телебачення" EN: Methodical instructions for laboratory work on discipline " Fundamentals of Television'' RU: Приведены методические указания к лабораторным работам по дисциплине "Основы телевидения"

Основи телебачення: методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи телебачення» для студентів спеціальності 7.090701"радіотехніка" денної та заочної форми навчання. / Укл.: В. І. Мислєнков - Запоріжжя: ЗНТУ, 2009.-96 с.

основи телебачення, телевізійний сигнал, тракт розгортки телевізійного приймача, синхронізація, супутникове телебачення, Fundamentals of Television, TV signal, sweep path of a television receiver, synchronization, satellite television, основы телевидения, телевизионный сигнал, тракт розгортки телевизионного приемника, синхронизация, спутниковое телевидение