No Thumbnail Available

UK: У бакалаврській роботі досліджено психологічні особливості механізму адаптації підлітків до іншомовного соціокультурного середовища; розроблено та проведено емпіричне дослідження на визначення рівня тривожності, адаптивності та рівня вигорання, визначено особливості та зв'язок між рівнем тривожності, вигорання та адаптованістю до шкільного життя; розроблено науково-практичні рекомендації спрямовані на зниження тривожності та покращення адаптації до іншомовного шкільного середовища підлітків. EN: The bachelor's thesis examines the psychological characteristics of the mechanism of adolescents' adaptation to a foreign sociocultural environment. An empirical study was developed and conducted to determine the levels of anxiety, adaptability, and burnout, and the features and relationships between anxiety, burnout, and adaptation to school life were identified. Scientific and practical recommendations aimed at reducing anxiety and improving adaptation to a foreign school environment for adolescents were developed.

Долженко М.М. Психологічні основи соціалізації підлітків в іншомовному соціокультурному середовищі: бакалаврська робота / М.М. Долженко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 111 с.

тривожність, соціальна адаптація, підлітки, anxiety, social adaptation, teenagers