Модернізація промисловості на основі неоіндустріальних процесів

Вісник Одеського національного університету

UK: Досліджено проблеми модернізації промисловості на основі реіндустріалізації, нової промислової революції і неоіндустріалізації. З’ясовано сутність неоіндустріалізації і виділена її роль в національній економіці. Побудовано модель розвитку промисловості в контексті неоіндустріальних процесів на основі інструментарію сценарного прогнозування. Обґрунтовано необхідність формування «індустріальної свідомості» як складової неоіндустріальної політики економіки України. EN: The problems of modernization of the industry on the basis of re-industrialization, a new industrial revolution and neoindustrial were researched. The nature of the neoindustrial is clarified and its role in the national economy is highlighted. The model of industrial development in the context of neoindustrial processes on the basis of scenario planning tools is built. The necessity of the formation of «industrial consciousness» neoindustrial policy as a component of Ukraine’s economy is substantiated. RU: Исследованы проблемы модернизации промышленности на основе реиндустриализации, новой промышленной революции и неоиндустриализации. Уточнена сущность неоиндустриализации и выделена её роль в национальной экономике. Построена модель развития промышленности в контексте неоиндустриальных процессов на основе инструментария сценарного прогнозирования. Обоснована необходимость формирования «индустриального сознания» как составляющей неоиндустриальной политики экономики Украины.

Прушківська Е.В. Модернізація промисловості на основі неоіндустріальних процесів / Е.В. Прушківська, В.Г. Прушківський // Вісника Одеського національного університету . Економіка. – Том 20. – Випуск 3. – 2015. – С. 57–61 (фахове видання).

high-tech industries, industrial consciousness, neoindustrialization, modernization, високотехнологічні галузі, індустріальна свідомість, неоіндустріалізація, модернізація, высокотехнологические отрасли, индустриальное сознание, неоиндустриализация, модернизация