UK: Наведено стисло теоретичний матеріал і приклади розв’язання типових завдань до виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання з вищої математики за темами: «Невизначений та визначений інтеграли», «Подвійний інтеграл», «Криволінійні інтеграли», «Теорія поля», а також індивідуальні завдання за кожною темою. EN: Briefly, theoretical material and examples of solving typical tasks for carrying out control works for students of correspondence form of higher mathematics education by topics: "Uncertain and definite integrals", "Dual integral", "Curvilinear integrals", "Theory of field", as well individual tasks for each topic. RU: Приведены кратко теоретический материал и примеры решения типовых задач к выполнению контрольных работ для студентов заочной формы обучения по высшей математике по темам: «Неопределенный и определенный интегралы», «Двойной интеграл», «Криволинейные интегралы», «Теория поля», а также индивидуальные задания по каждой теме.

Методичні вказівки з вищої математики до виконання контрольної роботи «Невизначений та визначений інтеграли. Подвійний інтеграл. Криволінійні інтеграли. Теорія поля» для студентів заочної форми навчання транспортного факультету./ уклад.: І. М. Килимник, Т. Г. Полякова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 98 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика