UK: Конспект лекцій містить теоретичні аспекти методики викладання іноземних мов та перекладу. EN: Lecture notes contain theoretical aspects of Methodology for teaching foreign languages and translation. RU: Конспект лекций содержит теоретические аспекты методики преподавания иностранных языков и перевода.

Конспект лекцій з дисципліни “Методика викладання іноземних мов та перекладу” для студентів 5 курсу спеціальності 035 «Філологія». Усіх форм навчання / уклад. К.А. Лут. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 70 с.

Teaching methods, Assessment, Motivation, Методи навчання, Оцінювання, Мотивація, Методы обучения, Оценивание, Мотивация