UK: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології в теплотехніці» EN: Methodical instructions for laboratory work in the discipline «Computer technologies in heat engineering»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології в теплотехніці» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Промислова і комунальна теплоенергетика») всіх форм навчання. / Укл.: Д. С. Яримбаш, Т. П. Солодовнікова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 61 с.

Математична система, Розрахунки, Чисельний аналіз, Mathematical system, Calculations, Numerical analysis