UK: Робоча програма з навчальної дисципліни «Управління безпекою руху на залізничному транспорті» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістр за спеціальністю 275 «Транспортні технології» необхідна для вивчення теоретико-методологічних і практичних питань забезпечення безпеки руху поїздів. EN: The work program for the academic discipline "Management of traffic safety in railway transport" for graduates of higher education at the educational level of the Master in specialty 275 "Transport technologies" is necessary for study of theoretical, methodological and practical issues of ensuring the safety of trains. RU: Рабочая программа по дисциплине «Управление безопасностью движения на железнодорожном транспорте» для соискателей высшего образования по образовательным степенью магистр по специальности 275 «Транспортные технологии» необходима для изучения теоретико-методологических и практических вопросов обеспечения безопасности движения поездов.

Робоча програма з навчальної дисципліни «Управління безпекою руху на залізничному транспорті» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістр за спеціальністю 275 «Транспортні технології» – ЗНТУ. - 2018. - 10 с.

security, car, moving, station, безпека, вагон, переїзд, станція, безопасность, вагон, переезд, станция