UK: Методичні вказівки містять завдання до семінарських занять, готуючись до яких студенти мають не тільки опанувати теоретичними знаннями з методики викладання, але й набути практичних навичок з підготовки занять з іноземної мови відповідно до цілей навчання. EN: Methodological recommendations offer tasks for seminars that help students not only to acquire theoretical knowledge in Methodology for teaching foreign languages and translation, but also to develop skills in planning English lessons depending on educational objectives. RU: Методические указания содержат задания для семинарских занятий, при подготовке к которым студенты приобретают не только теоретические знания по методике преподавания, но и практические навыки по подготовке занятий по иностранному языку в зависимости от целей обучения.

Методичні вказівки до семінарських занять з дисципліни «Методика викладання іноземних мов та перекладу» для студентів 5 курсу спеціальності 035 «Філологія». Денна форма навчання. / уклад. К.А. Лут. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. - 30 с.

Teaching methods, Assessment, Motivation, Методи навчання, Оцінювання, Мотивація, Методы обучения, Оценивание, Мотивация