Місцеві бюджети та роль податкової системи у їх формуванні

UK: Дипломна магістерська робота зі спеціальності 072 магістр фінансів, банківської справи та страхування. – Кафедра фінанси, банківська справа та страхування, Запорізький національний технічний університет, 2017. Магістерська дипломна робота присвячена розробці підходів та практичних рекомендацій щодо утворення та наповнення місцевих бюджетів. Розглянуті питання сутності та основ бюджету та податкової системи. Досліджено особливості формування місцевих бюджетів в Україні. В другому розділі автором проаналізовано динаміку та структуру податкових надходжень міста Бердянськ та проведено аналіз структур иформування місцевих бюджетів. Виявлені основні проблеми місцевого оподаткування, що зменшують рівень податкових надходжень до місцевого бюджету. В третьому розділі спираючись на економічні реалії страни та зарубіжний досвід, автором запропоновані заходи та рекомендації щодо альтернативних шляхів збільшення доходної частини місцевих бюджетів, зниження рівня проблем соціально-економічного розвитку, як окремих міст так і держави в цілому. EN: Graduate Masters Degree in Specialty 072 Master of Finance, Banking and Insurance. - Department of Finance, Banking and Insurance, ZaporizhyaNational Technical University, 2017. The master thesis is devoted to the development of approaches and practical recommendations for the creation and filling of local budgets. The questions of the essence and fundamentals of the budget and the tax system are considered. The peculiarities of formation of local budgets in Ukraine are investigated. In the second section the author analyzes the dynamics and structure of tax revenues in the city of Berdyansk and analyzes the structure of the formation of local budgets. The main problems of local taxation, which reduce the level of tax revenues to the local budget, are revealed. In the third chapter, based on the country's economic realities and foreign experience, the author proposes measures and recommendations on alternative ways to increase the revenue part of local budgets, reducing the level of problems of social and economic development, both individual cities and the state as a whole. RU: Дипломная магистерская работа по специальности 072 магистр финансов, банковского дела и страхования. – Кафедра финансы, банковское дело и страхование, Запорожский национальный технический университет, 2017. Магистерская дипломная работа посвящена разработке подходов и практических рекомендаций по созданию и наполнению местных бюджетов. Рассмотрены вопросы сущности и основ бюджета и налоговой системы. Исследованы особенности формирования местных бюджетов в Украине. Во втором разделе автором проанализирована динамика и структура налоговых поступлений города Бердянск и проведен анализ структуры формирования местных бюджетов. Выявлены основные проблемы местного налогообложения, уменьшающие уровень налоговых поступлений в местный бюджет. В третьем разделе опираясь на экономические реалии страны и зарубежный опыт, автором предложены меры и рекомендации альтернативных путей увеличения доходной части местных бюджетов, снижение уровня проблем социально-экономического развития, как отдельных городов так и государства в целом.

Богуславська А. О. Місцеві бюджети та роль податкової системи у їх формуванні : магістерська робота: 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування»/ А. О. Богуславська - Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 144 с.

local budgets, tax system, analysis, decentralization, місцеві бюджети, податкова система, аналіз, децентралізація, местные бюджеты, налоговая система, анализ, децентрализация