Методичні вказівки до виконання лабораторних та контрольних робіт з дисципліни «Електричні апарати керування»

UK: Наведено методичні вказівки до виконання лабораторних та контрольних робіт студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати керування» EN: Methodical instructions for the execution of laboratory and control works by students work on disciplines "Electric control apparatuses" RU: Приведены методические указания по выполнению лабораторных и контрольных работ по дисциплине «Электрические аппараты управления»

Методичні вказівки до виконання лабораторних та контрольних робіт студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Електричні апарати керування» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні та електронні апарати» / уклад.: Л. Б. Жорняк, В. В. Василевський – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 86 с.

автоматичний вимикач, контактор, реле, датчик, резистор, магнітний розчеплювач, circuit breaker, contactor, relay, sensor, resistor, magnetic tripping device, автоматический выключатель, контактор, реле, датчик, резистор, магнитный расцепитель