UK: Вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Логопедичні технології» розроблено з урахуванням того, що студенти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» відповідно освітньо-професійним програмам підготовки при реалізації робочих навчальних планів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», вивчають її на курсах нормативних навчальних дисциплін. EN: Methodical Guidelines for students` individual study for discipline "Speech Therapies" have been developed for students of specialty 016 "Special Education" and correspond to educational and professional training programs and working curricula for the Master`s degree. The discipline is normative. RU: Указания к самостоятельной работе по дисциплине «Логопедические технологии» разработаны с учетом того, что студенты специальности 016 «Специальное образование» соответственно образовательно-профессиональным программам подготовки при реализации рабочих учебных планов образовательно-квалификационного уровня «магистр», изучают ее на курсах нормативных учебных дисциплин .

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Логопедичні технології» для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» усіх форм навчання / уклад. І. В. Пущина, І. М. Бабій, О. Л. Зайцева, А. А. Івахненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 49 с.

special education, сorrectional pedagogy, defectology, спеціальна освіта, корекційна педагогіка, дефектологія, логопедія, специальное образование, коррекционная педагогика, дефектология, логопедия