UK: Методичні вказівки розроблено згідно з програмою навчальної дисципліни «Адаптивне фізичне виховання». До структури вказівок входять загальні програмні положення, варіанти різних форм індивідуальних завдань. Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності фізична реабілітація. EN: Methodological Guidelines are developed in accordance with the curriculum of the discipline «Adaptive physical education». The structure of instructions includes general program provisions, options for various forms of individual tasks. Methodical instructions are intended for students of faculties of physical rehabilitation and physical therapy RU: Методические указания разработаны в соответствии с программой учебной дисциплины «Адаптивное физическое воспитание». В структуру указаний входят общие программные положения, варианты различных форм индивидуальных заданий. Методические указания предназначены для студентов специальности физическая реабилитация и физическая терапия.

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни "Адаптивне фізичне виховання"./ укладач М. В. Рижкова — Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. — 20 с.

adaptive physical education, invalid, adaptive physical culture, social integration of disabled people, адаптивне фізичне виховання, інвалід, адаптивна фізична культура, соціальна інтеграція інвалідів, адаптивное физическое воспитание, инвалид, адаптивная физическая культура, социальная интеграция инвалидов