UK: Використання методу ідентифікації завантаження ліфта дозволяє оператору отримувати сигнали при значних відхиленнях від норми в автоматичному режимі, що, в свою чергу, дозволяє своєчасно виконати діагностику роботи механізмів і системи керування вцілому та попередити майбутні можливі несправності. EN: The use of the elevator load identification method allows the operator to receive signals with significant deviations from the norm in automatic mode, which, in turn, allows timely diagnostics of mechanisms and control systems as a whole and prevent future possible malfunctions. RU: Использование метода идентификации загрузки лифта позволяет оператору получать сигналы при значительных отклонениях от нормы в автоматическом режиме, что, в свою очередь, позволяет своевременно выполнить диагностику работы механизмов и системы управления в целом и предотвратить возможные неисправности.

Назарова, О.С. Діагностика ліфтових установок з використанням методу ідентифікації завантаження ліфта / О.С. Назарова, В.В. Осадчий, С.С. Шульженко // Тиждень науки-2022. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 18–22 квітня 2022 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2022. - С. 392-394.

diagnosis, automation, elevator, identification, діагностика, автоматизація, ліфт, ідентифікація, диагностика, автоматизация, лифт, идентификация