Дискурсивний аналіз англійської ренесансної збірки джестів "A Hundred Merry Tales"

Запорізький національний університет

UK: Стаття присвячена дискурсивному аналізу англійської ренесансної збірки джестів "A Hundred Merry Tales". Визначені характерні риси джесту як жанру і специфіка його формування в певному соціокультурному контексті. Особлива увага приділяється аналізу анонімної джестової збірки ‘A Hundred Merry Tales’ на текстулаьному та контекстуальному рівнях. EN: The article is aimed at discourse analysis of the English Renaissance jest book ‘A Hundred Merry Tales’. There are pointed out special traits of jest as a genre and specificity of its formation in a definite socio-cultural environment. Special attention is drawn to analysis of an anonymous jest book ‘A Hundred Merry Tales’ at textual and contextual levels. RU: Статья посвящена дискурсивному анализу английского ренессансного сборника джестов ‘AHundredMerryTales’. Определены характерные черты джеста как жанра и специфика его формирования в конкретном социокультурном контексте. Особое внимание уделяется анализу анонимного джестового сборника ‘A Hundred Merry Tales’ на текстуальном и контекстуальном уровнях.

Кравченко А. Г. Дискурсивний аналіз англійської збірки джестів "A Hundred Merry Tales" // Вісник Запорізького національного університету : збірник наукових праць. Філологічні науки. – Запоріжжя : Запорізький національний університет, – 2009. – № 1. – С. 85-91.

дискурсивний аналіз, джест, джестові збірки, discourse analysis, jest, collections of jests, дискурсивный анализ, сборники джестов