UK: Наведено основні методи розрахунку лінійних резистивних кіл постійного струму із застосуванням прикладних пакетів MathCAD та Electronics Workbench. EN: The main methods of calculating linear resistive circuits using MathCAD and Electronics Workbench application packages are presented.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи теорії кіл, сигналів і процеси в електроніці» на тему «Аналіз лінійних резистивних кіл» для студентів усіх форм навчання спеціальності 125 – «Кібербезпека та захист інформації» галузі знань 12 – «Інформаційні технології» / Укл. Л. М. Карпуков, Т. О. Жорж. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 43 с.

метод струмів елементів, метод контурних струмів, метод вузлових потенціалів, потенціальна діаграма, element current method, method of contour currents, method of nodal potentials, potential diagram