Методичні рекомендації до самостійної роботи з вивчення дисципліни «Діагностування фактичного стану металоконструкцій ПТДБМ машин» для магістрів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»всіх форм навчання

UK: Наведено методичні рекомендації щодо самостійної роботи з вивчення дисципліни «Діагностування фактичного стану металоконструкцій ПТДБМ машин» EN: Methodical recommendations over are brought for the independent study of discipline " Diagnostics of the actual state of metal constructions PTDBM machines " UK: Приведены методические рекомендации для самостоятельного изучения дисциплины «Диагностика фактического состояния металоконструкцій ПТДБМ машин»

Методичні вказівки до самостійної роботи з питань дисципліни «Діагностування фактичного стану металоконструкцій ПТДБМ машин» для магістрів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» / уклад. О. М. Руднєв. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 14 с.

методичні вказівки, дефекти, аналіз результатів, фізичні методи НК, прогноз, обробка даних, неруйнівний контроль, methodical pointing, defects, analysis of results, physical methods NC, forecast, data processing, control, методические указания, дефекты, анализ результатов, физические методі НК, прогноз, обработка данных, неразрушающий контроль