ВНЗ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

UK: Розглянуто перспективи впровадження елементів нечіткої логіки в систему моніторингу та діагностики електромеханічних процесів стану холодної прокатки. EN: The prospects of introducing elements of fuzzy logic into the system of monitoring and diagnostics of electromechanical processes of the cold rolling mill are considered..

Назарова, О.С. Нечітка логіка в системі моніторингу та діагностики електромеханічних процесів стану холодної прокатки / О. С. Назарова, Б. В. Васильєв // Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості. Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів, Івано-Франківськ, 13 жовтня 2022 р. [Електронний ресурс] - Івано-Франківськ : ВНЗ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2022. – С. 151-152.

fuzzy logic, monitoring, diagnosis, cold rolling mill, нечітка логіка, моніторинг, діагностика, стан холодної прокатки