UK: Наведено приклади розв'язання задач з теорії функцій комплексної змінної (додатки до конспекту лекцій ) для самостійної роботи студентів спеціальностей "Радіотехніка" та "Інформаційні мережі зв"язку" усіх форм навчання. EN: Examples of solving problems оn theory of functions of a complex variable (appendix to lecture notes) for unsupervised activities of students for specialities "Radiotechnics" and "Information networks of communication" of all forms of study are presented. RU: Приведены примеры решения задач по теории функций комплексной переменной (приложения к конспекту лекций) для самостоятельной работы студентов специальностей "Радиотехника" и "Информационные сети связи" всех форм обучения.

Практикум з теорії функцій комплексної змінної (конспект лекцій) для студентів спеціальностей "Радіотехніка" та "Інформаційні мережі зв"язку" усіх форм навчання / уклад.: В. М. Онуфрієнко, Н. В. Сніжко, Н. М. Антоненко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 34 с.

теорія функцій комплексної змінної, theory of functions of a complex variable, теории функций комплексной переменной