Соціальні чинники сприяння розвитку кар’єрних стратегій молоді, яка навчається

Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ

UK: Досліджено соціальні чинники сприяння розвитку кар’єрних стратегій молоді, яка навчається, у фокусі її професіоналізації в ВНЗ України; класифіковано молодь, яка перебуває на етапі навчання та випуску, на різні соціальні спі-льності на основі навчання, соціалізаційного і професіоналізаційного досвіду та кар’єрних траєкторій; здійснено спробу моделювати і класифікувати кар’єрні стратегії молоді, що визначають рівень їх особистісної активності на різних рівнях системи сприяння розвитку кар’єри.EN: Social factors promoting the development of career strategies of young people, who are studying are studied in the focus of their professionalization at Universities of Ukraine. On the basis of listed observations the author has defined the dimensions of social problems of career building by the graduates of Ukrainian Universities and potential agents of institutional influence. The author has classified the graduates into various social communities based on their academic learning, socialization and professional experience and career trajectories. RU: Исследованы социальные факторы содействия развитию карьерных стратегий молодёжи, которая учится, в фокусе их профессионализации в вузах Украины; классифицирована молодёжь, которая находится на этапе обучения и выпуска, на различные социальные общности на основе таких критериев: обучения, социализационного и профессионализационного опыта, карьерных траекторий; предпринята попытка моделировать и классифицировать карьерные стратегии молодёжи, определяющие уровень их личной активности на разных уровнях системы содействия развитию карьеры.

Кузьмін В. В. Соціальні чинники сприяння розвитку кар’єрних стратегій молоді, яка навчається / В. В. Кузьмін // Вісник Харківського університету внутрішніх справ. – Х. : Вид-во ХНУВС. Вип.№1 (68), 2015. – С. 196-205. (Фахове видання).

career, socialization, graduate student, higher educational establishment, promotion, кар’єра, соціалізація, студент-випускник, ВНЗ, сприяння, карьера, социализация, студент-выпускник, вуз, содействие