Удосконалення маркетингової діяльності підприємства галузі медичних послуг

UK: В роботі здійснено аналіз передумов удосконалення комплексу маркетингу закладу охорони здоров’я в Україні, досліджено сильні та слабкі сторони в організації маркетингової діяльності Запорізької обласної клінічної лікарні, за допомогою інструментів конкурентного аналізу визначено ступінь впливу конкурентних сил на діяльність закладу охорони здоров’я, що дозволило запропонувати практичні рекомендації щодо удосконалення його маркетингової діяльності. EN: The work analysis of the preconditions for improving the healthcare marketing complex in Ukraine, the strengths and weaknesses in the organization of marketing activities of Zaporizhzhya Regional Clinical Hospital, using the tools of competitive analysis determined the degree of influence of competitive forces on the health institution, which allowed to offer recommendations for improving its marketing activities. RU: В работе проведен анализ предпосылок совершенствования комплекса маркетинга предприятия в сфере здравоохранения в Украине, исследованы сильные и слабые стороны в организации маркетинговой деятельности Запорожской областной клинической больницы, при помощи инструментов конкурентного анализа определена степень влияния конкурентных сил на деятельность больницы, что позволило разработать практические рекомендации касательно совершенствования его маркетинговой деятельности..

Пасічник К.В. «Удосконалення маркетингової діяльності підприємства галузі медичних послуг» : дипломна магістерська робота за спеціальністю 075 «Маркетинг» / К.В. Пасічник. - Запоріжжя : НУ «Запорізька Політехніка», 2019. – 97 c.

магістерська робота, маркетингова діяльність, медична галузь, медичний маркетинг, медична послуга, конкурентоспроможність, просування, master thesis, marketing activity, medical branch, medical marketing, medical service, competitiveness, promotion, магистерская работа, маркетинговая деятельность, медицинская отрасль, медицинский маркетинг, медицинская услуга, конкурентоспособность, продвижение