Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: «Електромеханічні апарати автоматики» для студентів спеціальності 141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання.

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електромеханічні апарати автоматики» . EN: Methodical recommendations and instructions to perform laboratory work on the subject "Electromechanical apparatuses of automation" have been given RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине «Электромеханические аппараты автоматики».

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: «Електромеханічні апарати автоматики» для студентів спеціальності 141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання / уклад.: В. М. Снігірьов, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 40 с.

реле постійного струму, реле змінного струму, поляризоване реле, герконове реле, ємкісний датчік, потенціометричний датчик, індуктивний датчик, реле з магнітокерованими контактами, dc relay, ac relay, polarized relay, reed switch, capacitive sensor, potentiometric sensor, inductive sensor, relays with magnetic contacts, реле постоянного тока, реле переменного тока, поляризованное реле, герконовое реле, емкостной датчик, потенциометрический датчик, индуктивный датчик, реле с магнитоуправляемыми контактами