Лабораторні роботи з дисципліни “Основи силової електроніки”

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів всіх форм навчання з дисципліни «Основи силової електроніки»EN: The brought methodical recommendations over and pointing to implementation of laboratory works for all forms of education on discipline “Base of power electronics” RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ для студентов всех форм обучения по дисциплине «Основи силової електроніки»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни „Основи силової електроніки” для студентів спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання / укладачі: Т. М. Корнус, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 24 с.

електроніка, електричні процеси, перехідні процеси, електричне коло, електромагнітні процеси, тиристор, electronics, electrical processes, transients, electrical circuit, electromagnetic processes, thyristor, электроника, электрические процессы, переходные процессы, электрическая цепь, электромагнитные процессы, тиристор