Феціальне право у Стародавньому Римі

Міжнародний Гуманітарний Університет

UK: Стаття присвячена дослідженню феціального права у Стародавньому Римі. Розглянуто його становлення, джерела, сфери застосування. Феціальне право справило суттєвий сплив на розвиток jus gentium та міжнародного права Античності. EN: The article is dedicated to the research of the fetial law in Аncient Rome. The problems of its formation, sources, scope of application are considered. The fetial law had a significant impact on the development of jus gentium and the international law of Antiquity. RU: Статья посвящена исследованию фециального права в Древнем Риме. Рассматриваются проблемы его формирования, источников, сферы применения. Фециальное право оказало существенное влияние на развитие jus gentium и международного права Античности.

Денисенко В. В. Феціальне право у Стародавньому Римі / В. В. Денисенко // Науковий вісник Міжнародного Гуманітарного Університету. Сер. Юриспруденція – 2017. - № 28. – С. 4-7.

fetial law, international law, collegium of fetiales, declaration of war, international treaty, феціальне право, міжнародне право, колегія феціалів, оголошення війни, міжнародний договір, фециальное право, международное право, коллегия фециалов, объявление войны, международный договор