Сучасний стан та тенденції розвитку туризму: світовий та національний досвід : рекомендаційний бібліографічний покажчик

UK: Бібліографічний покажчик складено за матеріалами книг, статей з журналів, інтернет-ресурсів українською, російською та англійською мовами за 2008-2020 роки (256 назв). Метою покажчика є ознайомлення викладачів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів з методами та принципами підвищення рівня комплексного обслуговування туристів, зростанням індивідуалізації потреб клієнтів, змінами структури туристичних потоків, широким використанням інформаційних технологій в туризмі. EN: The bibliographic index is based on materials from books, articles from magazines, online resources in Ukrainian, Russian and English for 2008-2020 (256 titles). The purpose of the index is to acquaint teachers and students of economic specialties of higher education institutions with methods and principles of increasing the level of comprehensive tourist services, increasing individualization of customer needs, changes in the structure of tourist flows, widespread use of information technology in tourism. RU: Библиографический указатель составлен по материалам книг, статей из журналов, интернет-ресурсов на украинском, русском и английском языках по 2008-2020 годы (256 названий). Целью указателя является ознакомление преподавателей и студентов экономических специальностей высших учебных заведений с методами и принципами повышения уровня комплексного обслуживания туристов, ростом индивидуализации потребностей клиентов, изменениями структуры туристических потоков, широким использованием информационных технологий в туризме.

Сучасний стан та перспективи розвитку туризму: світовий та національний досвід : рекомендаційний бібліографічний покажчик / укладач Н. І. Лось. – Запоріжжя : НБ НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 33 c.

tourism industry, public policy, financial and economic aspects, competitiveness, information technology, bibliographic publications, туристична галузь, державна політика, фінансово-економічні аспекти, конкурентоспроможність, інформаційні технології, бібліографічні видання, туристическая сфера, государственная политика, финансово-экономические аспекты, конкурентоспособность, информационные технологии, библиографические издания