Особливості початкової підготовки хлопців 6-7 років у футболі.

UK: Розкрита роль футболу в оздоровленні дітей шкільного віку. Наданий аналіз передового футбольного досвіду в різних країнах світу. Розкриті основи попередньої підготовки у футболі. Вивчені вікові особливості психофізичного стану дітей 6-7 років. Розглянуто методи та організацію дослідження. Визначено педагогічні методи, методи тестування функціонального стану та фізичної підготовленості та методи математичної статистики. Розкриті основи експериментальної програми початкової підготовки у футболі. Перевірена ефективність експериментальної програми початкової підготовки хлопців 6-7 років у футболі. EN: The role of football in improving the health of school-aged children has been revealed. The analysis of advanced football experience in different countries of the world is provided. The basics of preliminary training in football are revealed. The age-specific features of the psychophysical state of children 6-7 years old have been studied. The methods and organization of the research are considered. Pedagogical methods, methods of testing functional status and physical fitness, and methods of mathematical statistics are defined. The foundations of the experimental program of initial training in football have been revealed. The effectiveness of the experimental program of initial training of boys 6-7 years old in football has been verified.

Косіненко М.Д. Особливості початкової підготовки хлопців 6-7 років у футболі: магістерська робота / М.Д. Косіненко – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 76 с.

Футбол, Початкова підготовка, Фізичний стан, Хлопці 6-7 років, Football, Initial preparation, Physical condition, Boys 6-7 years old