Лабораторна робота № 6 за темою "Ознайомлення зі скануючим приймачем AR 8200 Mk3 і режимами його роботи"

UK: Наведені методичні вказівки до лабораторної роботи № 6 “Ознайомлення зі скануючим приймачем AR 8200 Mk3 і режимами його роботи" EN: Lab № 6 on "Understanding scanning receiver AR 8200 Mk3 and its mode of operation" RU: Приведены методические указания к лабораторной работе № 6 “Ознакомление с сканирующим устройством AR 8200 Mk3 и режимами его работы"

Методічні вказівки до лабораторної роботи № 6 "Ознайомлення зі скануючим приймачем AR 8200 Mk3 і режимами його роботи " з навчальної дисципліни "Спеціальні вимірювання" : для студентів спеціальності 6.170102 "Системи технічного захисту інформації" всіх форм навчання / уклад. В. В. Клочко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2010. - 46 с.

антена, модуляція, поріг шумозаглушення, antenna, modulation, noise threshold, антенна, модуляция, порог шумопоглощения