НУ «Запорізька політехніка»

UK: Силабус навчальної дисципліни «Навчально-тренувальний похід» EN: Syllabus of the discipline «Training campaign» RU: Силабус учебной дисциплины «Учебно-тренировочный поход»

Силабус навчальної дисципліни «Навчально-тренувальний похід» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельно-ресторанна справа» ОС «Бакалавр» / С.В. Булатов. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2021 – 7 с.

похід, туризм, тренування, безпека, campaign, tourism, training, security, поход, туризм, тренировка, безопасность