Методичні вказівки з організації занять фізичним вихованням у відділенні гирьового спорту та збірній НУ«ЗП»

UK: Вказівки містять загальні відомості про організацію та методику відбору студентів до груп спеціалізації «Фізичне виховання. Гирьовий спорт» та системи проведення змагань з гирьового спорту. EN: The instructions contain general information on the organization and methods of selection of students into the specialization groups “Physical education. Weightlifting"and weightlifting competition systems. RU: Указания содержат общие сведения об организации и методику отбора студентов в группы специализации «Физическое воспитание. Гиревой спорт » и системы проведения соревнований по гиревому спорту.

Методичні вказівки з організації занять фізичним вихованням у відділенні гирьового спорту та збірній НУ «Запорізька політехніка» для студентів всіх спеціальностей денної форми навчання. / Укл.: Ремешевський О.В., Журавльов Ю.Г., Терьохіна О.Л. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 17 с.

фізичне виховання, гирьовий спорт, спорт, physical education, weightlifting, sport, физическое воспитание, гиревой спорт, спорт