UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання лабораторних робіт для студентів денної і заочної форми навчання з дисципліни “Деталі машин та основи конструювання” EN: The methodical recommendations for the performance of laboratory work for students of the full-time and correspondence departments on the subject "Machine parts and basic engineering design" RU: Приведены методические рекомендации для выполнения лабораторных работ для студентов дневного и заочного отделения по дисциплине «Детали машин и основы конструирования»

Методичні вказівки до лабораторних робіт “Муфти механічні” з дисципліни “Деталі машин та основи конструювання” для студентів всіх форм навчання / уклад.: Н. О. Задоя – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 46 с.

муфти механічні, компенсація, розрахунковий момент, номінальний момент, допустима напруга, крутіння, зусилля зрізу, mechanical couplings, compensation, estimated moment, nominal moment, allowable stress, torsion, shear force, муфты механические, компенсация, расчетный момент, номинальный момент, допустимое напряжение, кручение, усилие среза