Методичні вказівки до виконання контрольних робіт (для студентів заочної форми навчання) та РГР (для студентів денної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання) ( 1 семестр, 3 частина)

UK: Наведено індивідуальні завдання за темами: «Невизначений і визначений інтеграли», «Подвійний інтеграл», «Криволінійні інтеграли», «Теорія поля» для студентів денної та заочної форм навчання (скорочена форма навчання). EN: The individual assignments on the topics "Undefined and definite integrals", "Double integral", "Curvilinear integrals", "Field theory" for students of full-time and part-time forms of education (short form of training) are given. RU: Приведены индивидуальные задания по темам: «Неопределенный и определенный интегралы», «Двойной интеграл», «Криволинейные интегралы», «Теория поля» для студентов дневной и заочной форм обучения (сокращенная форма обучения).

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт (для студентів заочної форми навчання) та РГР (для студентів денної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання) (1 семестр, 3 частина) / уклад. : І. М. Килимник, Л. М. Онуфрієнко, Т. Г. Полякова - Запоріжжя : ЗНТУ, 2014 - 46 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика