UK: Завдяки інноваційні політиці ПАТ «ЗТР», його продукція постійно оновлюється, модернізуються і користується великим попитом споживачів;керовані шунтуючі реактори(пристрої FACTS-кероване обладнання для електричних мереж змінного струму) EN: Thanks to the innovative policy of PJSC "ZTR", its products are constantly updated, modernized and in high demand by consumers, controlled shunt reactors (FACTS-controlled equipment for AC power networks) RU: Благодаря инновационные политике ОАО «ЗТР», его продукция постоянно обновляется, модернизируются и пользуется большим спросом потребителей; управляемые шунтирующие реакторы (устройства FACTS управляемое оборудование для электрических сетей переменного тока)

Андросова О. Ф. Аналіз ефективності інноваційної діяльності на промисловому підприємстві та шляхи її вдосконалення / О. Ф. Андросова // Створення бізнес-інкубаторів як основа розвитку підприємництва в Україні / за ред. А. В. Череп .-Запоріжжя :Запорізький національний університет, - 2015.- С. 103-135.

investment policy, innovations, industrial products, intelligent network, cost-effectiveness of products, innovative activities, shunt reactors, factor of financial leverage, інвестиційна політика, інновації, промислова продукції, інтелектуальна мережа, рентабельність продукції, інноваційна діяльність, шунтуючі реактори, коефіцієнт фінансового важеля, инвестиционная политика, инновации, промышленная продукции, интеллектуальная сеть, рентабельность продукции, интеллектуальная сеть, рентабельность продукции, инновационная деятельность, шунтирующие реакторы, коэффициент финансового рычага