Робоча програма з дисципліни «Комп’ютерні графічні системи»

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Комп’ютерні графічні системи» EN: Work syllabus of the discipline «Computer Graphic Systems» RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Компьютерные графические системы»

Робоча програма «Комп’ютерні графічні системи» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) – технології машинобудування / уклад. Степанов Д. М. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 9 с.

мета і завдання дисципліни, зміст курсу занять, AutoCAD, креслення, тривимірне моделювання, purpose and objectives of the discipline, content of lessons, AutoCAD, drawing, three-dimensional simulation, цель и задачи дисциплины, содержание курса занятий, AutoCAD, чертеж, трехмерное моделирование