Спосіб синхронного детектування

UK: Метою дипломної роботи є розробка способу синхронного детектування сигналів з симетричною або несиметричною амплітудною й амплітудно-фазовою модуляціями. В результаті було розроблено спосіб синхронного детектування, що забезпечує високоякісне детектування сигналів з амплітудною й амплітудно-фазовою модуляціями. EN: The aim of the thesis is to develop a method of synchronous detection of signals with symmetric or asymmetric amplitude and amplitude-phase modulations. As a result, a method of synchronous detection was developed, which provides high-quality detection of signals with amplitude and amplitude-phase modulations.

Демяненко Р.О. Спосіб синхронного детектування: магістерська робота / Р.О. Демяненко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 62 с.

синхронний детектор, амплітудна модуляція, змішувач, synchronous detector, amplitude modulation, mixer