UK: Наведено приклади розв’язання типових завдань розрахунково-графічних робіт з тем: лінійна алгебра, векторна алгебра, аналітична геометрія на площині, пряма та площина у просторі, поверхні другого порядку, лінійні оператори - для студентів технічних спеціальностей денної форми навчання EN: Examples of solving typical tasks of calculation and graphic works are presented on topics: linear algebra, vector algebra, analytic geometry on a plane, line and plane in space, surfaces of the second order, linear operators - for students of technical specialties of full-time form of study.

Приклади розв’язання типових завдань розрахункових робіт з вищої математики. Розділи «Лінійна алгебра», «Векторна алгебра», «Аналітична геометрія на площині», «Пряма та площина у просторі», «Поверхні другого порядку», «Лінійні оператори» для студентів технічних спеціальностей денної форми навчання / Укл. : Н. М. Антоненко, А. В. Засовенко, І. І. Зіненко, Н. В. Сніжко. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 67 с.

Вища математика, higher mathematics