Методичні вказівки до лабораторних та контрольних робіт з курсу «Обчислювальна техніка та програмування» для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Частина 2"

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Обчислювальна техніка та програмування" EN: Methodological recommendations and instructions for the implementation of laboratory work in the discipline "Computer Engineering and Programming" have been proposed RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Вычислительная техника и программирование"

Методичні вказівки до лабораторних та контрольних робіт з курсу «Обчислювальна техніка та програмування» для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Частина 2 / уклад.: Скрупська Л.С., Каплієнко О.О., Шило С.І. - Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політтехніка», 2020.- 51 с.

тематичні підкаталоги MatLab, матриця, формат функції PLOT та FPLOT, М-функції, Thematic MatLab Subdirectories, matrix, function format PLOT and FPLOT, M functions, тематические подкаталоги MatLab, матрица, формат функции PLOT и FPLOT, М-функции