UK: У методичних вказівках міститься інформація про основні поняття термодинаміки та молекулярної фізики; також тут можна знайти основні формули і визначення, приклади розв’язування задач та задачі для самостійного розв’язування з наступних тем: - перший закон термодинаміки; - тепловий ефект хімічної реакції; - другий закон термодинаміки; - хімічна рівновага; - хімічна кінетика. EN: Methodical instructions contain information about the basic concepts of thermodynamics and molecular physics; also here you can find basic formulas and definitions, examples of problem solving and problems for independent solving on the following topics: - the first law of thermodynamics; - thermal effect of chemical reaction; - the second law of thermodynamics; - chemical equilibrium; - chemical kinetics.

Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни „Фізична хімія” для студентів спеціальностей: 152 „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка“ (освітня програма: „Якість, стандартизація та сертифікація“); 153 „Мікро- та наносистемна техніка“ (освітня програма: „Мікро- та наноелектронні прилади і пристрої“) денної й заочної форм навчання / Укл.: В. В. Погосов – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 64 с.

фізична хімія, хімічна рівновага та кінетика, термодинаміка та молекулярна фізики, physical chemistry, chemical equilibrium and kinetics, thermodynamics and molecular physics